سفارت ویزاسفارت ویزا

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

سفارت ویزاسفارت ویزا
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سفارت ویزا

 1. وب‌سایت سفارت ویزا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
 2. خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت سفارت ویزا جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت سفارت ویزا و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
 3. اطلاعات شخصی کاربران در سفارت ویزا کاملاً محرمانه است. سفارت ویزا تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت سفارت ویزا اطلاع دهد.
 4. کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
 5. کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت سفارت ویزا اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
 6. بعد از انجام رزرو بیمه مسافرتی، سفارت ویزا تعهد می‌کند که بیمه مسافرتی در آن تاریخ رزرو شده است؛ اما متضمن ارائه‌ی سرویس های بیمه مسافرتی سامان به مسافر نیست.
 7. وب‌سایت سفارت ویزا ، بستری برای رزرو آنلاین بیمه مسافرتی سامان است. با انجام رزرو در این وب‌سایت، شما با بیمه سامان قراردادی قانونی می‌بندید. در این قرارداد، ما تنها نقش واسطه را ایفا می‌کنیم؛ اطلاعات رزرو شما را برای بیمه سامان فرستاده و ایمیل تاییدیه نهایی همراه با بیمه را برای شما ارسال می‌کنیم.
 8. بخش رزرو وب‌سایت سفارن ویزا طوری طراحی شده تا به قانونی کردن ثبت این قرارداد کمک کند. تسهیلات رزرو موجود بر روی وب‌سایت، تنها برای قانونی کردن قرارداد بین شما و بیمه سامان طراحی شده و مسئولیت هرگونه سوء استفاده و عواقب ناشی از استفاده‌ی نادرست از آن، بر عهده‌ی شخص خواهد بود. در صورت مشاهده‌ی تخلف، دسترسی کاربر به اطلاعات قطع خواهد شد.
 9. در صورت رعایت نکردن مورد فوق، مسئولیت هرگونه جریمه‌ی احتمالی، ضرر مالی و یا سوء استفاده‌های احتمالی اشخاص دیگر، بر عهده‌ی کاربر خواهد بود.
 10. هرگونه سوء استفاده از سایت اینترنتی سفارت ویزا، مکاتبه از طرف سفارت ویزا و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 11. وب‌سایت سفارت ویزا اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 12. سفارت ویزا تلاش می‌کند درخواست‌های ویژه‌ی مشتریان در زمان انجام رزرو را به بیمه سامان منتقل کرده و آن‌ها را انجام دهد؛ اما چون پاسخ نهایی این درخواست‌ها از جانب بیمه سامان خواهد بود، تعهدی نسبت به آن‌ها ندارد.
 13. دقت داشته باشید که ممکن است کاربر مجبور شود به خاطر فسخ قرارداد هزینه‌ای بپردازد. این هزینه‌ها طبق مقررات هر نوع بیمه متفاوت‌اند؛ به همین دلیل به کاربران محترم توصیه می‌کنیم که قبل از تایید کردن هر قرارداد، از مفاد آن باخبر باشید.
 14. اگر قرارداد توسط مسافر لغو شود، بازپرداخت آن تنها از طریق شماره‌ی حساب یا کارت بانکی که پیش از این توسط وی اعلام شده، خواهد بود. روند بازپرداخت وجه ممکن است تا یک هفته به طول انجامد.
 15. بیمه گذار یا مشتری: شخصی حقیقی یا حقوقی است که با پرداخت حق بیمه، جان، مال یا مسوولیت خود یا دیگری را تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد
 16. بیمه گر: حقوقی است که در مقابل دریافت حق بیمه از بیمه‌گذار، جبران خسارت و یا پرداخت مبلغ مشخصی را در صورت بروز حادثه تعهد می‌کند
 17. قوانین خرید از سایت: بیمه نامه دارای شرایط عمومی خاص خود میباشد که طبق قوانین بیمه مرکزی شرکتهای بیمه مکلف به ارائه آنها به بیمه گزار میباشد. لذا مشتریانی که از سایت sefaratvisa.com اقدام به خرید بیمه نامه مینمایند میبایست شرایط مربوط به بیمه نامه مورد نظر خود را مطالعه نمایند. خرید از سایت به معنی آگاهی فرد از این شرایط و قبول آنها می باشد .
 18. دسته بندی محصولات: سایت sefaratvisa.com شامل محصولات بیمه مسافرتی میباشد که شخص سفارش خود را در سایت ثبت مینماید و پس از صدور بیمه نامه توسط همکاران بیمه سامان برای فرد ارسال میگردد.
 19. شرایط خرید: بیمه گزار میبایست اطلاعات دقیق بیمه گزار و مورد بیمه را مطابق نیازهای اطلاعاتی هر بیمه نامه بطور صحیح و دقیق در سایت وارد نماید و محل دریافت وشخص دریافت کننده بیمه نامه را در سایت مشخص نماید. همچنین با توجه به روش پرداخت انتخاب شده در سایت حق بیمه را به بیمه گر پرداخت نماید. بدیهی است در صورت عدم پرداخت حق بیمه شرکت بیمه سامان هیچ تعهدی نسبت به بیمه گذار نداشته و بیمه گذار نیز هیچ ادعایی در خصوص خسارت و بیمه نامه نخواهد داشت.
 20. پرداخت در زمان تحویل: چنانچه بیمه گذار روش پرداخت در محل را پس از ثبت سفارش انتخاب کرده باشد میبایست در زمان تعیین شده در آدرس ثبت شده در سایت حضور داشته باشد و حق بیمه را به سفارت ویزا پرداخت نماید. در صورت عدم حضور و یا پرداخت حق بیمه، بیمه سامان مجاز میباشد بیمه نامه را ابطال نماید و هیچ گونه تعهدی نسبت به بیمه گذار ندارد و بیمه گذار نیز نمیتواند در خصوص سفارش ثبت شده ادعایی داشته باشد.
 21. اصل حسن نیت: چنانچه بیمه گذار در زمان ثبت سفارش یا خرید بیمه نامه سهوا و یا عمدا اطلاعات نادرست در فرمها ثبت کرده باشد بیمه سامان مطابق شرایط عمومی بیمه نامه و قوانین بیمه مرکزی در این خصوص رفتار خواهد کرد